gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компанија од Унгарија за производство на заштитни маски

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со текстилна компанија „ROVITEX“ од Унгарија која нуди можност за производство на заштитни маски.

Понудата на Унгарски и на Англиски можете да ја погледнете на следните линкови Линк 1 и Линк 2

Понудите на Германски можете да ги погледнете на следниоте линкови Линк 1 и Линк 2

Контакт од компанијата:

Е-маил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел. +36 30 500 9417

Линк од официјалната страна на компанијата https://www.rovitex.com/

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 149 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не