gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Меѓународен саем за храна и технологија Expo 2019

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Министерство за надворешни работи на Македонија Ве информира за можност за учество на меѓународен саем за храна и технологија Expo 2019 во периодот од 1ви до 4ти Април 2010 година во Јордан. 

Повеќе информации за овој Меѓународен саем за храна и технологија имате на овој линк. http://www.inftexpo.com/

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Прочитано 285 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не